Müşterilerin matbaa ve matbaacılık ürünleri  ile ilgili her türlü talebini hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şeklide karşılamayı, ihtiyaç halinde müşterileri daha iyi ve kaliteli çözümlere yönlendirmeyi misyon edinmiş olan şirketimiz, 1976 yılında Cağalolu yokuşunda kurulmuştur. Sağlam adımlarla büyüyen firmamız, 1996 yılından bugüne Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Çeşitli dönemlerde yapmış olduğu genişlemelerle bugün yaklaşık 700 m2 bir alanda müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Matbaa ile ilgili her çeşit ürün ve hizmeti müşterilerine sunma çabası ile teşkilatlanmamızı matbaacılığın birçok dalını kapsayacak şekilde tasarlayıp gerçekleştirdik. A’dan Z’ye hemen hemen tüm matbaa taleplerine cevap verebilen firmamız, üretiminin çok büyük bir kısmını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Bundan sonra da tıpkı bundan önce olduğu gibi modern baskı teknolojierini temin edip bünyemizde uygulayarak, yeniliklere öncülük ederek ülkemizde ve dünyada önde gelen matbaalar arasına girmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin sadece iş ortağı değil, aynı zamanda baskı ve matbaa konusunda danışmanı ve çözüm ortağınız olma isteğindeyiz.