Matbaacılık çok geniş bir sektördür. Firmamız matbaa ile ilgili her çeşit ürün ve hizmeti müşterilerine sunma çabasındadır. Bunun için teşkilatlanmamız matbaacılığın birçok dalını kapsayacak şekilde tasarlanıp gerçekleştirilmiştir. A’dan Z’ye hemen hemen bütün matbaa taleplerine cevap verebilen firmamız, üretiminin çok büyük bir kısmını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Baskı tekniği

Firmamızda ofset, U.V. ofset baskı ve değişken veri (data) basımı, kişiye özel dijital baskı teknolojileri ile üretim yapılır.  UV lak ve numaratör baskı uygulamaları da mevcuttur.  Ayrıca müşterilerimizin varak yaldız ve serigrafi baskı talepleri de karşılanır.

Baskı Malzemesi

Matbaacılıkta üzerine baskı yapılan malzeme son derece önemlidir. İyi sonuçlar için kullanılan baskı tekniği ve malzemenin özenle seçimi gerekir. Maliyeti düşürmek amacıyla kâr etmek için düşürülen malzeme kalitesi, ürünlerin son kullanıcı karşısında istenmeyen durumlara düşmesine neden olabilmektedir. Şirketimiz yılların getirdiği tecrübesiyle en iyi fiyat/performans  oranına sahip olan ürünleri tedarik etmektedir.

Firmamızda baskı malzemesi olarak çok çeşitli özelliklerde kağıt, karton, çıkartma etiket, kendinden kopyalı (autocopy) kağıt, o.p.p. plastik ve benzeri malzemeler işlenmektedir. Serigraf tekniğiyle kalem, cetvel gibi ürünlere de baskı yapılabilmektedir.

Baskı Öncesi

Grafik ekibimiz tasarım taleplerini karşılayıp, kurumsal kimlik, profesyonel fotoğraf çekimi, dijital prova baskı gibi baskı öncesi süreçleri yürütmektedir.
Kurumsal CD ve DVD  çoğaltımı yapılmaktadır.

Baskı Sonrası

Selefon, kesim, gofre, kırım-katlama, tel dikiş, yapıştırma gibi baskı sonrası süreçler büyük oranda bünyemizde, kaliteden ödün vermeden, söz verilen termine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.